GÉPKEZELŐ

A CREATON South-East Europe Kft.

GÉPKEZELŐ

pozícióba keres kollégát az alábbi feltételekkel:

FŐBB FELADATOK:

  • PLC vezérelt gyártóberendezések kezelése és üzemeltetése a gyártás területén
  • Elektronikus és/vagy hidraulikus, pneumatikus rendszerek üzemeltetése, együttműködve a karbantartással
  • Önálló hibakeresés és hibaelhárítás
  • Terv szerinti ellenőrző tevékenységek végrehajtása

ELVÁRÁSOK:

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú önállóság és rugalmasság
  • Megbízhatóság

ELŐNYÖK:

  • Aktív targoncakezelői gyakorlat
  • Műszaki szakirányú képzettség, és tapasztalat
  • Pneumatikus, mechanikus gépek ismerete

JUTTATÁSOK:

  • Korrekt bérezés
  • 13. havi fizetés a cég éves eredménye alapján
  • Magas összegű, szabadon felhasználható Cafeteria keret (már a próbaidő alatt is)
  • 100% munkába járási támogatás saját gépjárműre is
  • Egyéb juttatások

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a feladat elvégzésére alkalmasnak érzi magát, jelentkezzen részletes önéletrajzzal írásban: az allas.lenti@creaton.com e-mail címen.