TARGONCAVEZETŐ

A CREATON South-East Europe Kft.

munkatársat keres (1 műszakos munkarendbe) az alábbi feltételekkel:

FŐBB FELADATOK:

  • Áru összekészítése, ellenőrzése
  • Rakodásokban való részvétel
  • Leltárban való közreműködés
  • Raktározással kapcsolatos további feladatok

ELVÁRÁSOK:

  • Targoncakezelő bizonyítvány (OKJ) megléte
  • Aktív targoncakezelői gyakorlat - minimum 2 év
  • Eltökéltség hosszú távú munkához
  • Pontos, precíz munkavégzés, felelősségvállalás
  • Kitartás, elkötelezettség, megbízhatóság
  • Motiváltság a jó minőségű munkavégzéshez
  • Stressztűrő képesség
  • Munkafegyelem

ELŐNYÖK:

  • Raktári munkában szerzett tapasztalat
  • Komisszionálásban szerzett gyakorlat
  • Középfokú végzettség

JUTTATÁSOK:

  • Korrekt bérezés
  • 13. havi fizetés a cég éves eredménye alapján
  • Magas összegű, szabadon felhasználható Cafeteria keret
  • 100% munkába járási támogatás saját gépjárműre is
  • egyéb juttatások

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a feladat elvégzésére alkalmasnak érzi magát, jelentkezzen szakmai önéletrajzzal írásban az allas.lenti@creaton.com e-mail címen.